Please use this identifier to cite or link to this item: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/42033
Title: Росповсюдженість п'яткової шпори в Сумській області та її місце у структурі непухлинних захворювань, що лікуються променевими методами в умовах Сумського обласного клінічного онкологічного диспансеру
Authors: Ашурбєкова, В.А.
Авраменко, А.М.
Keywords: плантарний фасциїт
плантарный фасциит
plantar fasciitis
Issue Year: 2015
Publisher: Сумський державний університет
Citation: Ашурбєкова В.А. Росповсюдженість п'яткової шпори в Сумській області та її місце у структурі непухлинних захворювань, що лікуються променевими методами в умовах Сумського обласного клінічного онкологічного диспансеру / В.А. Ашурбєкова, А.М. Авраменко ; наук. кер. Ю.В. Москаленко // Актуальні питання теоретичної та практичної медицини : збірник тез доповідей ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених, м. Суми, 23-24 квітня 2015 р. / Н.В. Деміхова. — Суми : СумДУ, 2015. — С. 309-310.
Abstract: За даними медичної статистики, близько 10% пацієнтів, які звертаються за допомогою із захворюваннями опорно-рухового апарату, складають хворі з п'ятковою шпорою. Прийти до лікаря цих людей змушує один головний симптом – біль в області п'яти. У більшості випадків больовий синдром обумовлений дегенеративно- запальними змінами плантарної (підошовної) фасції. Зустрічається це захворювання в будь- якому віці, але найчастіше до нього схильні жінки старше 40 років.
URI: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/42033
Type: Theses
Appears in Collections:Наукові видання (МІ)

Views
Other1
Canada1
Germany5
United Kingdom1
Israel1
Russia1
Ukraine4
United States2
Downloads
China1
Germany3
Romania1
Ukraine2
United States1


Files in This Item:
File Description SizeFormatDownloads 
Ashurbiekova.pdf999.04 kBAdobe PDF8Download


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.