Please use this identifier to cite or link to this item: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/50554
Title: Правове регулювання інвестиційної та інноваційної діяльності
Other Titles: Legal regulation of investment and innovation
Authors: Derevianko, Bohdan Volodymyrovych
Keywords: інвестиції
інновації
договори
наукова діяльність
іноземні та внутрішні інвестори
лізинг і концесія
інвестиційні та інноваційні договори
державні гарантії інвесторам
Issue Year: 2012
Publisher: Видавничий дім «Кальміус»
Citation: Деревянко, Б.В. Правове регулювання інвестиційної та інноваційної діяльності : навч. посібник / Б.В. Деревянко ; МВС України, Донецький юридичний інститут. — Донецьк : Видавничий дім «Кальміус», 2012. — 204 с.
Abstract: У навчальному посібнику правове регулювання інвестиційної та інноваційної діяльності розглянуто як комплекс норм господарського законодавства і підгалузь господарського права. Розкрито поняття, значення, особливості правового регулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, визначено положення окремих видів інвестиційних та інноваційних договорів, надано аналіз правовому режиму іноземного інвестування в Україні і здійснено коментар гарантій захисту прав інвесторів. Курс лекцій складається із дев’яти тем, кожна з яких закінчується стислими висновками. У кінці курсу лекцій є перелік основних нормативно-правових актів, якими регулюється інвестиційна та інноваційна діяльність, а також основної навчальної літератури з курсу. Для студентів, курсантів і слухачів вищих навчальних закладів, аспірантів і вчених та усіх, хто цікавиться правовим регулюванням інвестиційних та інноваційних процесів в Україні.
Description: Для сприяння дослідженню правових проблем інвестиційної та інноваційної діяльності було розроблено курс «Правове регулювання інвестиційної та інноваційної діяльності», який включає дев’ять тем і побудований як розширена складова частина курсу «Господарське право». Усі викладені у посібнику теми складено згідно з паспортом спеціальності 12.00.04 – «Господарське право, господарсько-процесуальне право», затвердженим постановою ВАК України від 12 червня 2002 року № 20-11/6. Посібник підготовлено для студентів, курсантів і слухачів вищих навчальних закладів, аспірантів і вчених та усіх, хто цікавиться правовим регулюванням інвестиційних та інноваційних процесів в Україні. Посібник складається із вступу, дев’яти тем, висновків, переліку нормативно-правових актів, які регулюють інвестиційну та інноваційну діяльність в Україні, і підручників, в яких з юридичної точки зору розкрито різні аспекти регулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, тестові завдання та питання до підсумкового контролю з курсу.
URI: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/50554
Type: Schoolbook
Appears in Collections:Навчальні видання (ННІП)

Views
Other49
Australia1
Canada1
Germany4
Finland1
France3
United Kingdom3
Hungary1
Italy1
Poland2
Russia2
Ukraine73
United States60
Downloads
Other596
Canada1
Czech Republic3
Germany2
EU4
France13
United Kingdom4
Hong Kong1
Hungary1
Italy3
Netherlands1
Poland1
Romania1
Russia17
Ukraine338
United States11


Files in This Item:
File Description SizeFormatDownloads 
Derevianko_pravove_rehuliuvannia.pdf1.03 MBAdobe PDF997Download


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.