Skip navigation
Please use this identifier to cite or link to this item:http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/60794
Title: Ефективність використання пробіотиків у дітей з антибіотикоассоційованною діареєю на фоні та після лікування гострого респіраторного захворювання
Authors: Ніколаєнко, В.В.
Keywords: діти
дети
children
пробіотики
пробиотики
Issue Year: 2017
Publisher: Сумський державний університет
Citation: Ніколаєнко, В.В. Ефективність використання пробіотиків у дітей з антибіотикоассоційованною діареєю на фоні та після лікування гострого респіраторного захворювання [Текст] / В.В. Ніколаєнко ; наук. кер. С.В. Попов // Актуальні питання теоретичної та клінічної медицини : збірник тез доповідей V Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених, м. Суми, 20-21 квітня 2017 р. / Відп. за вип. М.В. Погорєлов. - Суми : СумДУ, 2017. - С. 419.
Abstract: Доцільність застосування пробіотиків в медичній практиці останні роки ставится під сумнів багатьма вченими та лікарями. Не дивлячись на масштабні дослідження у цій сфері спірним залишається питання наскільки обгрунтованим є широке їх використання у різних сферах медицини. Так, пробіотики, застосовуються в лікуванні шлунково-кишкових захворювань як допоміжна терапія в лікуванні коліту, ентериту, синдрому подразненого кишечнику, а також в лікуванні так званого дисбактеріозу, який відсутній як термін в МКХ10 і в зарубіжній медицині ( в зарубіжній медицині використовують майже тотожній термін- синдром надмірного бактеріального росту – СНБР, який ,до речі також відсутній в МКХ- 10), в лікуванні антибіотико-ассоційованної діареї(ААД) і в алергології, імунології та широко застосовуються в практиці сімейних лікарів та педіатрів. Вважається, що кишкова флора людини індивідуальна і вживання різних форм пробіотиківперорально не може вплинути та змінити флору людини та, що з часом флора сама відновлюється і застосування пробіотиків є недоцільним. Дані вчених є суперечними- одні дослідження показують, що застосування пробіотиків є високоефективним, інші - що ні.
URI: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/60794
Type: Theses
Appears in Collections:Наукові видання (МІ)

Views
Other3
France2
Downloads
Other1


Files in This Item:
File Description SizeFormatDownloads 
Nikolajenko.pdf839.84 kBAdobe PDF1Download
Show full item record Recommend this item


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.