Please use this identifier to cite or link to this item:
http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/15451
Or use following links to share this resource in social networks:
Tweet
Recommend this item
Title | Науково-методичні основи оптимізації маршрутів транспортування вантажів |
Authors |
Solianyk, Oksana Mykolaivna
Доценко, А.О. |
ORCID | |
Keywords | |
Type | Conference Papers |
Date of Issue | 2010 |
URI | http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/15451 |
Publisher | Видавництво СумДУ |
License | Copyright not evaluated |
Citation | Соляник, О.М. Науково-методичні основи оптимізації маршрутів транспортування вантажів [Текст] / О.М. Соляник, А.О. Доценко // Економічні проблеми сталого розвитку : тези доповідей науково-технічної конференції викладачів, співробітників, аспірантів та студентів факультету економіки та менеджменту присвяченої дню науки в Україні (19-23 квітня 2010 р.) / Відп. за вип. А.Ю.Жулавський. - Суми : СумДУ, 2010. - Ч.ІІ. - С. 47-48. |
Abstract | |
Appears in Collections: |
Наукові видання (ННІ ФЕМ) |
Views

1

57100

1

170

1

1217914

1

9518

15

1

26

8373127

4205598

69145624

91382224
Downloads

2

171

1

1

24672425

1

69145625

91382225
Files
File | Size | Format | Downloads |
---|---|---|---|
24.pdf | 262.78 kB | Adobe PDF | 185200451 |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.