Please use this identifier to cite or link to this item:
http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/20258
Or use following links to share this resource in social networks:
Tweet
Recommend this item
Title | Застосування теореми Банаха в чисельних методах при розв'язуванні рівнянь з однією змінною |
Authors |
Мартиненко, О.В.
Колесник, Є.А. |
ORCID | |
Keywords |
чисельні методи численные методы numerical methods |
Type | Conference Papers |
Date of Issue | 2008 |
URI | http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/20258 |
Publisher | Вид-во СумДУ |
License | Copyright not evaluated |
Citation | Мартиненко, О.В. Застосування теореми Банаха в чисельних методах при розв'язуванні рівнянь з однією змінною [Текст] / О.В. Мартиненко, Є.А. Колесник // Інформатика, математика, механіка : ІІІ Міжвузівська науково-технічна конференція викладачів, співробітників і студентів, 14-19 квітня 2008 р. — Суми : СумДУ, 2008. — С. 34-35. |
Abstract | |
Appears in Collections: |
Наукові видання (ЕлІТ) |
Views

1

1

1

1

6390376

67730

1

1696504

1

11291

1

1

16

1

11

35943950

17994550

199489776

297538162
Downloads

6

135462

1

199489776

17994549

297538162

129
Files
File | Size | Format | Downloads |
---|---|---|---|
10.pdf | 1.51 MB | Adobe PDF | 515158085 |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.