Please use this identifier to cite or link to this item:
http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/34604
Or use following links to share this resource in social networks:
Tweet
Recommend this item
Title | Числівникові морфеми у денумеральних утвореннях англійської мови |
Authors |
Куценко, Є.О.
Shumenko, Olha Anatoliivna ![]() |
ORCID |
http://orcid.org/0000-0002-7846-1937 |
Keywords |
морфема morpheme денумератив деквантифікація десемантизація числительное деквантификация десемантизация numeral denumeral dequantification desemantization |
Type | Conference Papers |
Date of Issue | 2014 |
URI | http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/34604 |
Publisher | Сумський державний університет |
License | Copyright not evaluated |
Citation | Куценко, Є.О. Числівникові морфеми у денумеральних утвореннях англійської мови [Текст] / Є.О. Куценко, О.А. Шуменко // Соціально-гуманітарні аспекти розвитку сучасного суспільства : матеріали всеукраїнської наукової конференції викладачів, аспірантів, співробітників та студентів, м. Суми, 21-22 квітня 2014 р. / Відп. за вип. О.М. Сушкова. — Суми : СумДУ, 2014. — С. 24-26. |
Abstract |
Мова є знаковою системою, яка слугує для задоволення потреб людини під час комунікативного акту. З плином часу слова переосмислюються та набувають нових значень.
При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/34604 |
Appears in Collections: |
Наукові видання (ІФСК) |
Views

2516

1

314175

1

314176

1

1

11

12405280

1

2

6209868

2782229

112923876

66
Downloads

1488894

2515

1

1

6209869

1

90895549

86
Files
File | Size | Format | Downloads |
---|---|---|---|
Kutsenko_Shumenko.pdf | 192.42 kB | Adobe PDF | 98596916 |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.