Please use this identifier to cite or link to this item:
http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/4260
Or use following links to share this resource in social networks:
Tweet
Recommend this item
Title | Математичне моделювання динамічних систем за допомогою лінійних стаціонарних моделей |
Authors |
Сердюк, Л.В.
|
ORCID | |
Keywords |
динамічні системи динамические системы dynamical systems |
Type | Conference Papers |
Date of Issue | 2010 |
URI | http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/4260 |
Publisher | Видавництво СумДУ |
License | Copyright not evaluated |
Citation | Сердюк, Л.В. Математичне моделювання динамічних систем за допомогою лінійних стаціонарних моделей [Текст] / Л. В. Сердюк, О. М. Назаренко // Інформатика, математика, механіка : матеріали та програма IV Міжвузівської науково-технічної конференції викладачів, співробітників, аспірантів і студентів (Суми, 19-23 квітня 2010 року) / Відп. за вип. С.І.Проценко. — Суми : СумДУ, 2010. — С.76-77. |
Abstract | |
Appears in Collections: |
Наукові видання (ЕлІТ) |
Views

1

18885462

1

275

35853

236022

1

5978

13

14

2282514

1177109

62676681

2282513
Downloads

2

276

1

1

6844870

1

62676682

45
Files
File | Size | Format | Downloads |
---|---|---|---|
IMM_2010.pdf | 7.42 MB | Adobe PDF | 69521878 |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.