Please use this identifier to cite or link to this item:
http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/45176
Or use following links to share this resource in social networks:
Tweet
Recommend this item
Title | Математичне моделювання процесу дифузії кисню в поглинаючій тканині |
Authors |
Морозова, О.М.
|
ORCID | |
Keywords |
онкологічні захворювання онкологические заболевания cancer дифузія кисню диффузия кислорода diffusion of oxygen променева терапія лучевая терапия radiation therapy математичне моделювання математическое моделирование math modeling |
Type | Conference Papers |
Date of Issue | 2016 |
URI | http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/45176 |
Publisher | Сумський державний університет |
License | Copyright not evaluated |
Citation | Морозова, О.М. Математичне моделювання процесу дифузії кисню в поглинаючій тканині [Текст] / О.М. Морозова // Актуальні питання теоретичної та практичної медицини : збірник тез доповідей ІV Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених, м. Суми, 21-22 квітня 2016 р. / Н.В. Деміхова. — Суми : СумДУ, 2016. — Т.1. — С. 71-72. |
Abstract |
Питання математичного моделювання онкологічних захворювань є актуальним в
контексті пошуку шляхів боротьби з даним класом хвороб.
Успішне лікування онкологічних захворювань за допомогою променевої терапії
пов’язане, насамперед, із здатністю застосовувати достатньо велику дозу опромінення задля
завдання суттєвого збитку злоякісним пухлинам без ушкодження здорових клітин. |
Appears in Collections: |
Наукові видання (НН МІ) |
Views

1

10816255

1

1

27

85124

1

960

1

1

1952593

978215

68989830

84775603
Downloads

675225

68989828

1

1

1

1

1

5846736

1

1

68989827

11
Files
File | Size | Format | Downloads |
---|---|---|---|
Morozova_matematychne.pdf | 1 MB | Adobe PDF | 144501634 |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.