Please use this identifier to cite or link to this item: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71271
Title: Зниження техногенного впливу на навколишнє середовище хлібоприймальних підприємств та елеваторів (на прикладі філії ПАТ "ДПЗКУ" "Сумський КХП")
Authors: Яковенко, О.В.
Keywords: екологічна безпека
забруднення навколишнього середовища
техногенне навантаження
газоочисне обладнання
забруднення повітря
Issue Year: 2018
Publisher: Сумський державний університет
Citation: Яковенко, О.В. Зниження техногенного впливу на навколишнє середовище хлібоприймальних підприємств та елеваторів (на прикладі філії ПАТ "ДПЗКУ" "Сумський КХП") [Текст]: робота на здобуття кваліфікаційного рівня магістр; спец.: 101 - екологія / О.В. Яковенко; наук. керівник С.В. Сидоренко. – Суми: СумДУ, 2018. – 96 с.
Abstract: Зерно – один з найважливіших продуктів сільського господарства. Зерно добре зберігається в сухому вигляді, легко транспортується на великі відстані, не вимагає спеціальних транспортних засобів, має високу сипкість і піддається простим засобам механізації завантаження та розвантаження, але при цьому утворюється зерновий пил, який є однією з найбільш складних проблем всієї галузі. Результати впливу зернового пилу коливаються від негативного до катастрофічного та несуть в собі дуже велику екологічну небезпеку, адже спричиняють негативну дію на живі організми та довкілля. Основним способом зниження екологічної небезпеки зернових елеваторів є максимальне зменшення викидів пилу, що досягається застосуванням аспіраціїнацих систем на підприємствах. Метою роботи є зменшення техногенного впливу на навколишнє середовище хлібоприймальних підприємств та елеваторів за рахунок удосконалення аспіраційних систем.
URI: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71271
Type: Masters thesis
Appears in Collections:Кваліфікаційні випускні роботи здобувачів вищої освіти (ТеСЕТ)

Views
Other18
Downloads
Other60


Files in This Item:
File Description SizeFormatDownloads 
Yakovenko_mag_2018.pdf1.51 MBAdobe PDF60Download


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.