Магнітооптичні властивості плівкових матеріалів на основі Fe і Pd (Pt)
No Thumbnail Available
Date
2016
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Сумський державний університет
Theses
Date of Defense
Scientific Director
Speciality
Date of Presentation
Abstract
Зосередження уваги на вивченні магнітооптичного ефекту Керра (МОКЕ) в багатошарових плівках на основі магнітних і благородних металів пов’язане із можливістю їх застосування в приладах магнітоелектроніки і комп’ютерної техніки як магнітних носіїв інформації з надвисокою щільністю запису. Сходинкоподібна залежність МОКЕ свідчить про швидкодію функціонального елементу, яка може забезпечити його ефективну роботу в режимі переключень. Для гранульованих сплавів характерний широкий діапазон полів перемагнічування гранул і тому залежність для МОКЕ має розмитий характер.
Keywords
плівкові матеріали, пленочные материалы, film materials, магнітооптичні властивості, магнитооптические свойства, magneto-optical properties
Citation
Магнітооптичні властивості плівкових матеріалів на основі Fe і Pd (Pt) [Текст] / О.С. Остапенко, О.П. Ткач; кер. Л.В. Однодворець // Фізика, електроніка, електротехніка: матеріали та програма науково-технічної конференції, м. Суми, 18-22 квітня 2016 р. / Відп. за вип. С.І. Проценко. - Суми: СумДУ, 2016. - С. 175-176.
