Please use this identifier to cite or link to this item: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/34604
Title: Числівникові морфеми у денумеральних утвореннях англійської мови
Authors: Куценко, Є.О.
Shumenko, Olha Anatoliivna 
Keywords: морфема
morpheme
денумератив
деквантифікація
десемантизація
числительное
деквантификация
десемантизация
numeral
denumeral
dequantification
desemantization
Issue Year: 2014
Publisher: Сумський державний університет
Citation: Куценко, Є.О. Числівникові морфеми у денумеральних утвореннях англійської мови [Текст] / Є.О. Куценко, О.А. Шуменко // Соціально-гуманітарні аспекти розвитку сучасного суспільства : матеріали всеукраїнської наукової конференції викладачів, аспірантів, співробітників та студентів, м. Суми, 21-22 квітня 2014 р. / Відп. за вип. О.М. Сушкова. — Суми : СумДУ, 2014. — С. 24-26.
Abstract: Мова є знаковою системою, яка слугує для задоволення потреб людини під час комунікативного акту. З плином часу слова переосмислюються та набувають нових значень. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/34604
URI: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/34604
Type: Theses
Appears in Collections:Наукові видання (ІФСК)

Views
Other61
Canada1
China1
Germany5
Spain1
Netherlands1
Russia11
Turkey2
Ukraine7
United States13
Downloads
Other84
China4
Germany2
Ukraine2
United States2


Files in This Item:
File Description SizeFormatDownloads 
Kutsenko_Shumenko.pdf192.42 kBAdobe PDF94Download


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.