Please use this identifier to cite or link to this item: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/44994
Title: Теоретичне вивчення проблеми антибіотикорезистентності мікрооранізмів для поширення знань та захисту здоров'я населення
Authors: Стеблевська, А.В.
Keywords: резистентність до антибіотиків
резистентность к антибиотикам
antibiotic resistance
антибіотики
антибиотики
antibiotics
Issue Year: 2016
Publisher: Сумський державний університет
Citation: Стеблевська, А.В. Теоретичне вивчення проблеми антибіотикорезистентності мікрооранізмів для поширення знань та захисту здоров'я населення [Текст] / А.В. Стеблевська; наук. кер. В.В. Касянчук // Актуальні питання теоретичної та практичної медицини : збірник тез доповідей ІV Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених, м. Суми, 21-22 квітня 2016 р. / Н.В. Деміхова. — Суми : СумДУ, 2016. — Т.1. — С. 109.
Abstract: Антибіотики зробили революцію в лікуванні інфекційних хвороб у людей. Однак їх широке і не завжди правильне застосування призвело до виникнення і розповсюдження стійкості до антибіотиків. Людство вперше зіштовхнулося з проблемою резистентності бактерій до антимікробних засобів практично одночасно з відкриттям самих антибіотиків. У перші роки після відкриття пеніциліну, близько 99% патогенних стафілококів були чутливі до цього антибіотика, а в 60-і рр.. до пеніциліну залишилися чутливі вже не більше 20-30%. Метою роботи було визначити сучасні проблеми антибіотикорезистентності мікроорганізмів та можливості їх вирішення шляхом поширення знань для захисту здоров'я населення.
URI: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/44994
Type: Theses
Appears in Collections:Наукові видання (МІ)

Views
Other1
Canada1
China4
Germany6
France1
United Kingdom1
Italy2
Poland1
Ukraine3
United States1
Downloads
China1
Germany3
Puerto Rico1
Ukraine2
United States1


Files in This Item:
File Description SizeFormatDownloads 
Steblevska_Kasianchuk.pdf634.94 kBAdobe PDF8Download


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.