Please use this identifier to cite or link to this item: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/45153
Title: Дослідження мотиваційних компонентів забезпечення якості медичної допомоги в закладі охорони здоров'я за результатами опитування лікарів стаціонарних та поліклінічних відділень
Authors: Борщ, Ю.М.
Keywords: якість медичної допомоги
качество медицинской помощи
quality of medical care
заклади охорони здоров'я
организации охраны здоровья
health care institution
Issue Year: 2016
Publisher: Сумський державний університет
Citation: Борщ, Ю.М. Дослідження мотиваційних компонентів забезпечення якості медичної допомоги в закладі охорони здоров'я за результатами опитування лікарів стаціонарних та поліклінічних відділень [Текст] / Ю.М. Борщ; наук. кер. О.І. Сміянова // Актуальні питання теоретичної та практичної медицини : збірник тез доповідей ІV Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених, м. Суми, 21-22 квітня 2016 р. / Н.В. Деміхова. — Суми : СумДУ, 2016. — Т.1. — С. 93.
Abstract: В Україні побудова ефективної системи охорони здоров’я та забезпечення якості медичної допомоги залишаються одними з найактуальніших проблем та гуманітарних цілей суспільства. Основним і визначальним суб’єктом в сфері охорони здоров’я є медичний працівник з його вмінням і кваліфікацією, відношенням до роботи, потребами і можливостями їх задоволення. Від медичних працівників,і в найбільшій мірі лікарів, залежить якість і ефективність надання медичної допомоги, стан здоров’я нації та демографічна ситуація в державі, благополуччя країни в цілому.
URI: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/45153
Type: Theses
Appears in Collections:Наукові видання (МІ)

Views
Canada1
China2
Germany8
France3
Italy1
Ukraine2
United States2
Downloads
China2
Germany3
France1
Russia1
Ukraine1
United States1


Files in This Item:
File Description SizeFormatDownloads 
Borshch_doslidzhennia.pdf634.9 kBAdobe PDF9Download


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.