Please use this identifier to cite or link to this item: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/47863
Title: Трансплантація мікрофлори кишечника як новітній засіб у лікуванні та профілактиці рецидивів кишкових інфекцій та дисбактеріозу
Authors: Кравцова, І.А.
Keywords: мікрофлора кишечнику
микрофлора кишечника
gut microflora
антибіотикорезистентні штами
антибиотикорезистентные штаммы
Issue Year: 2016
Publisher: Сумський державний університет
Citation: Кравцова, І.А. Трансплантація мікрофлори кишечника як новітній засіб у лікуванні та профілактиці рецидивів кишкових інфекцій та дисбактеріозу [Текст] / І.А. Кравцова; наук. кер. М.Д. Чемич // Актуальні питання теоретичної та практичної медицини : збірник тез доповідей ІV Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених, м. Суми, 21-22 квітня 2016 р. / Н.В. Деміхова. – Суми : СумДУ, 2016. – Т.2. – С. 155-156.
Abstract: Тільки в США антибіотикорезистентні штами Clostridium difficile є причиною понад 250 тисяч госпіталізацій та 14 тисяч смертей. Для терапії даних станів застосовують метронідазол та ванкоміцин, які знищують у тому числі і власну мікрофлору кишечнику, таким чином наносячи ще більшої шкоди в окремих випадках. Саме тому для лікування даної патології було використано трансплантацію мікрофлори кишечнику. Трансплантація мікрофлори кишечнику – метод терапії, який полягає в пересадці фекальних бактерій від здорової людини до реципієнта. Він включає в себе відновлення кишкової мікрофлори шляхом введення здорової бактеріальної флори у вигляді інфузій калу або перорально у формі капсули, що містить ліофілізований матеріал, отриманий від здорового донора.
URI: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/47863
Type: Theses
Appears in Collections:Наукові видання (МІ)

Views
Other1
Canada1
China2
Germany4
France1
United Kingdom2
Italy1
Russia1
Ukraine5
United States3
Downloads
Germany3
Kuwait1
Russia1
Ukraine1
United States2


Files in This Item:
File Description SizeFormatDownloads 
Kravtsova_Transplantatsiia_mikroflory.pdf972.85 kBAdobe PDF8Download


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.