Please use this identifier to cite or link to this item: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/60802
Title: Розподіл алельних варіантів гена EDNRA за С+70g поліморфізмом у хворих з ішемічним атеротромботичним інсультом залежно від величини індексу маси тіла
Authors: Oleshko, Tetiana Bohdanivna
Yurchenko, Viktoriia Serhiivna
Svyrydenko, Diana Yuriivna
Keywords: інсульт
инсульт
stroke
Issue Year: 2017
Publisher: Сумський державний університет
Citation: Олешко, Т.Б. Розподіл алельних варіантів гена EDNRA за С+70g поліморфізмом у хворих з ішемічним атеротромботичним інсультом залежно від величини індексу маси тіла [Текст] / Т.Б. Олешко, В.С. Юрченко, Д.Ю. Свириденко ; наук. кер. В.Ю. Гарбузова // Актуальні питання теоретичної та клінічної медицини : збірник тез доповідей V Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених, м. Суми, 20-21 квітня 2017 р. / Відп. за вип. М.В. Погорєлов. - Суми : СумДУ, 2017. - С. 446-447.
Abstract: Ендотеліновий рецептор типу А (EDNRA) є однією з ключових ланок, від якої залежить розвиток багатьох серцево-судинних захворювань та ішемічного атеротромботичного інсульту (ІАТІ) зокрема. Це пов’язано з його значною афінністю до ендотеліну-1, в результаті чого розвивається дисфункція ендотелію церебральних судин. Тому дослідження впливу поліморфізму гена EDNRA на розвиток ІАТІ у осіб з різним індексом маси тіла має велике значення.
URI: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/60802
Type: Theses
Appears in Collections:Наукові видання (МІ)

Views
Other5
China1
Germany1
France1
United States1
Downloads
China2
Germany1
Ukraine4


Files in This Item:
File Description SizeFormatDownloads 
Oleshko_Jurchenko_Svyrydenko.pdf1.13 MBAdobe PDF7Download


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.