Please use this identifier to cite or link to this item: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/64281
Title: Залежність ступеня активності, фіброзу та рівня вірусного навантаження від змін рівня АМА у хворих на хронічний вірусний гепатит С при лікуванні
Authors: Chemych, Mykola Dmytrovych
Лішневська, А.Г.
Keywords: хронічний вірусний гепатит С
хронический вирусный гепатит С
chronic viral hepatitis C
щитоподібна залоза
щитовидная железа
thyroid gland
противірусна терапія
противовирусная терапия
antiviral therapy
Issue Year: 2017
Publisher: Сумський державний університет
Citation: Чемич, М.Д. Залежність ступеня активності, фіброзу та рівня вірусного навантаження від змін рівня АМА у хворих на хронічний вірусний гепатит С при лікуванні [Текст] / М.Д. Чемич, А.Г. Лішневська // Перспективи розвитку медичної науки і освіти : збірник тез доповідей Всеукраїнської науково-методичної конференції, присвяченої 25-річчю Медичного інституту Сумського державного університету, м. Суми, 16-17 листопада 2017 р. – Суми : СумДУ, 2017. – С. 18-19.
Abstract: Актуальність. Вірус гепатиту С - одна з провідних причин хронічного ураження печінки у всьому світі. На даний час відомо, що HCV-інфекція та інтерфероновмісна терапія має кілька важливих асоціацій з автоімунними реакціями. Вивченим є вплив вірусу гепатиту С та специфічного лікування на автоімунний стан щитоподібної залози. Тому для удосконалення даних важливим є вивчення автоімунних реакцій та факторів від яких вони залежать, у хворих, які перебувають на противірусній терапії. Мета роботи – дослідити залежність ступеня активності, фіброзу та рівня вірусного навантаження від змін рівнів АМА у хворих на хронічний вірусний гепатит С (ХВГС) при проведенні лікування препаратами інтерферону з 1-го по 12 тиждень противірусної терапії (ПВТ).
URI: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/64281
Type: Theses
Appears in Collections:Наукові видання (МІ)

Views
Other6
Germany2
South Korea1
Ukraine3
United States3
Downloads
Other5
China2
Germany2
Ukraine8


Files in This Item:
File Description SizeFormatDownloads 
Chemych_Lishnevska.pdf1.65 MBAdobe PDF17Download


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.