Видання зареєстровані авторами шляхом самоархівування

Permanent URI for this communityhttps://devessuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/1

Browse

Search Results

Now showing 1 - 8 of 8
  • Item
    Особливості використання банківського маркетингу в сучасних умовах
    (Сумський державний університет, 2020) Охонько, А.О.
    Об’єктом аналізу є ПАТ «ПУМБ». Предметом дослідження виступає маркетингова діяльність ПАТ «ПУМБ». Метою роботи є аналіз маркетингової діяльності ПАТ «ПУМБ», щодо покращення маркетингових заходів, а також удосконалення роботи банка в цілому. Відповідно до мети завданнями роботи є: дослідити діяльність комерційних банків України; розкрити зміст, ціль та сутність маркетингової діяльності банку «ПУМБ»; охарактеризувати маркетингову стратегію на окремих етапах життєвого циклу; дослідити просування продукції на ринку банківських послуг; проаналізувати перспективи розвитку та рекомендації щодо маркетингових заходів банку «ПУМБ». Основними інформаційними джерелами дипломної роботи є навчально-методичні матеріали, підручники, посібники з маркетингу, статті періодичних видань, що мають відношення до теми роботи, дані статистичних сайтів, а також офіційні веб-сайти банків.
  • Item
    Організація маркетингової діяльності на підприємстві (на прикладі АТ "Ощадбанк")
    (Сумський державний університет, 2019) Беньямінов, С.Р.
    У роботі визначено теоретичні підходи до управління маркетингом у банківській установі, охарактеризовано особливості формування маркетингової стратегії в банківській установі, проведено аналіз ринку банківських послуг, досліджено механізм формування маркетингової діяльності АТ «Ощадбанк», проаналізовано конкурентну позицію банку. Визначено напрямки удосконалення маркетингової діяльності та рівня обслуговування клієнтів банку. Представлена стратегія розробки та впровадження нових банківських послуг.
  • Item
    Інструменти банківського маркетингу
    (Українська академія банківської справи Національного банку України, 2010) Лопаткіна, І.В.
    В розділі підручника з Банківського маркетингу розглянуто поняття «інструменти банківського маркетингу", наведені основні характеристики кожного з інструментів з огляду на те, що банківська система виконує роль фінансового посередника між тими суб’єктами економіки, хто потребує коштів і є ефективним, і тими, хто в даний момент має вільні або потенційно, відносно вільні кошти, з тим, щоб від цього посередництва отримати загальний ефект, який полягає у підвищенні прибутковості всіх учасників даного процесу – безпосередньо клієнтів банків, самих банківських установ і суспільства загалом. Банківський маркетинг – інструмент підвищення ефективності фінансових відносин, економічної і фінансової ефективності виробництва у широкому сенсі цього поняття.
  • Item
    Роль і перспективи банківського маркетингу
    (Українська академія банківської справи Національного банку України, 2010) Лопаткіна, І.В.
    В разділі підручника з Банківського маркетингу розглядаються питання ролі та перспектив банківського маркетингу крізь призму цілей діяльності банку, як прибуткової організації в умовах ринкової економіки. Визначається специфіка банківського маркетингу.
  • Item
    Застосування програмно-цільового підходу при складанні бюджету маркетингових комунікацій банку
    (Тернопіль, 2009) Гузь, М.М.
    У доповіді розглянуто основні особливості застосування програмно-цільового підходу при складанні бюджету маркетингових комунікацій банку.
  • Item
    Роль і місце механізму управління клієнтською базою в становленні системи банківського маркетингу в Україні
    (Полтавська державна аграрна академія, 2007) Васильєва, Тетяна Анатоліївна; Васильева, Татьяна Анатольевна; Vasylieva, Tetiana Anatoliivna; Федірко, В.В.
    Визначено етапи становлення та розвитку банківського маркетингу в Україні, обґрунтовано актуальність впровадження клієнтоорієнтованої стратегії в вітчизняних банках на сучасному етапі їх розвитку.
  • Item
    Розвиток системи банківського маркетингу за умови реалізації концепції ризик-орієнтованого нагляду
    (Українська академія банківської справи Національного банку України, 2010) Д'яконова, Ірина Іванівна; Дьяконова, Ирина Ивановна; Diakonova, Iryna Ivanivna
    У статті досліджується система банківського маркетингу з точки зору функціонального підходу, розробляються шляхи взаємодії банківської системи та банківського маркетингу в умовах реалізації концепції ризик-орієнтованого нагляду
  • Item
    Маркетинг відносин як сучасна концепція банківського маркетингу
    (Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара, 2008) Федірко, В.В.
    У статті визначено сутність та особливості сучасної концепції банківського маркетингу – маркетингу відносин. Розглянуто передумови поширення концепції маркетингу відносин в банках.