Ректифікаційна установка для розділення суміші бензол – толуол. Розробити горизонтальний кожухотрубчастий теплообмінник для конденсації парів бензолу

No Thumbnail Available

Date

2023

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

Сумський державний університет
Bachelor’s paper

Date of Defense

Scientific Director

Speciality

133 - Галузеве машинобудування

Date of Presentation

June 2023

Abstract

У роботі наведено теоретичні основи та особливості теплообмінних процесів, виконано технологічні розрахунки апарату, визначено його габаритні розміри, проведено гідравлічні розрахунки, обґрунтовано вибір конструкційних матеріалів для виготовлення основних деталей та вузлів конденсатора, розраховано і вибрано допоміжне обладнання. Розрахунками на міцність та герметичність доведена надійність роботи запроектованого апарату. Також були описані заходи по монтажу і ремонту кожухотрубного теплообмінника. У розділі «Охорона праці» розглянуто безпеку експлуатації герметичних систем, що працюють під тиском.

Keywords

установка, конденсатор, бензол

Citation

Довгаль О. В. Ректифікаційна установка для розділення суміші бензол – толуол. Розробити горизонтальний кожухотрубчастий теплообмінник для конденсації парів бензолу : робота на здобуття кваліфікаційного ступеня бакалавра : спец. 133 - галузеве машинобудування / наук. кер. Я. Е. Михайловський. Суми : Сумський державний університет, 2023. 54 с.

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By