Боротьба за обмежені ресурси як підґрунтя виникнення військових конфліктів
No Thumbnail Available
Date
2015
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Сумський державний університет
Theses
Date of Defense
Scientific Director
Speciality
Date of Presentation
Abstract
В сучасних умовах у світі та його регіонах відмічається зростання кризових ситуацій, результатом яких, як правило, є різні за масштабами військові конфлікти. Вони вже перетворилися у постійних супутників розвитку міжнародних відносин, впливають на них і створюють серйозну загрозу національній безпеці країн. Конфлікти у світі виникали і раніше, проте з часом на тлі зростання населення планети і вичерпування її ресурсів ці проблеми лише загострюються.
Keywords
військовий конфлікт, военный конфликт, military conflict, водні ресурси, водные ресурсы, water resources, земельні ресурси, земельные ресурсы, land resources, природні копалини, природные ископаемые, natural resources
Citation
Сотник, І.М. Боротьба за обмежені ресурси як підґрунтя виникнення військових конфліктів [Текст] / І.М. Сотник, Д.С. Шевельова // Економічні проблеми сталого розвитку: матеріали Міжнародної науково-практичної конференції імені проф. Балацького О. Ф., м. Суми, 27 травня 2015 р. / За заг. ред. О.В. Прокопенко, М.М. Петрушенка. – Суми: СумДУ, 2015. – С. 40-42.