Основні напрямки вдосконалення конструкції грануляторів плаву
No Thumbnail Available
Files
Date
2008
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Видавництво СумДУ
Theses
Date of Defense
Scientific Director
Speciality
Date of Presentation
Abstract
Вибір напрямків науково-дослідних робіт при створенні нових та модернізації існуючих об’єктів грануляційного обладнання не можливий без детального проведення патентних досліджень.
В результаті проведення пошуку по обладнанню для грануляції (диспергування) плаву азотних та комплексних добрив на їх основі баштовим методом було виявлено, що даному типу обладнання приділяється належна увага вітчизняними та зарубіжними науково-дослідними та виробничими організаціями. Провідними країнами в галузі розробки такого типу грануляційного обладнання є Російська Федерація та Японія.
При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/7349
Keywords
Citation
Кононенко, Н.П.
Основні напрямки вдосконалення конструкції грануляторів плаву [Текст] / Н.П. Кононенко, В.А. Осіпов, Л.О. Хібарна
// Матеріали науково-технічної конференції викладачів, співробітників, аспірантів і студентів інженерного факультету : конференція присвячена Дню науки України та 60-річчю СумДУ. - Суми : СумДУ, 2008. - Ч.ІІ. - С. 66.