Please use this identifier to cite or link to this item: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/39340
Title: Дослідження робочого процесу та розробка теорії нових енергоефективних та ресурсозберігаючих конструкцій ущільнень відцентрових машин
Authors: Martsynkovskyi, Volodymyr Albinovych
Zahorulko, Andrii Vasylovych 
Savchenko, Yevhen Mykolaiovych
Hudkov, Serhii Mykolaiovych
Mishchenko, Svitlana Oleksiivna
Deineka, Andrii Vitaliiovych
Терновський, Сергій Анатолійович
Терновский, Сергей Анатольевич
Ternovskyi, Serhii Anatoliiovych
Пилипенко, В.В.
Pylypenko, V.V.
Халізева, А.Г.
Хализева, А.Г.
Khalizeva, A.H.
Орел, О.В.
Orel, O.V.
Keywords: наноси
наносы
компресори
компрессоры
екологічна безпека
экологическая безопасность
Issue Year: 2014
Publisher: СумДУ
Citation: Дослідження робочого процесу та розробка теорії нових енергоефективних та ресурсозберігаючих конструкцій ущільнень відцентрових машин [Текст] : звіт про НДР (заключний) / Кер. В.А. Марцинковський. - Суми : СумДУ, 2014. - 100 с.
Abstract: Ущільнення нерухомих і особливо рухомих з’єднань є важливішими вузлами, що забезпечують надійність, економічність і безпеку технологічного обладнання. Аварійні відмови ущільнень частіш всього є причинами крупних техногенних катастроф і аварій на нафто- і газоперекачувальних станціях, на хімічних і нафтопереробних підприємствах, на атомних електростанціях та ін. Вимушені простої технологічних ліній і систем, які обумовлені відмовами ущільнень, наносять значні економічні збитки, а ремонт ущільнень потребує великих затрат ручної праці і дорогих матеріалів. В даній роботі вирішуються наступні задачі: покращення гідрогазодинамічних характеристик, герметичності, вібронадійності та зменшення витрат на тертя, створення та впровадження нових високоефективних конструкцій ущільнень насосів та компресорів; розв’язання задачі течії рідини і вологого газу (двухфазне середовище – газ з невеликим вмістом рідини) у дроселюючих каналах шпарових ущільнень з урахуванням прецесійного руху валу, визначення жорсткостей та демпфірувань; розв’язання задачі динаміки аксіально-рухомого кільця торцевого імпульсного ущільнення. Рекомендації по використанню результатів роботи і галузь застосування - нові вдосконалені конструкції ущільнень відцентрових машин та методики їх чисельного та аналітичного розрахунку можуть використовуватися підприємствами насосного и компресорного машинобудування при розробці нових та модернізації існуючих конструкцій відцентрових машин, що використовуються у нафтогазовидобувній промисловості, тепловій і атомній енергетиці, ракетно-космічній техніці для підвищення їх надійності, економічності та екологічної безпеки.
URI: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/39340
Type: Technical Report
Appears in Collections:Звіти з наукових досліджень

Views
Other10
Canada1
China2
Czech Republic2
Germany5
France1
Italy4
Malaysia3
Netherlands1
Poland1
Russia2
Ukraine17
United States5
Downloads
Other9
China9
Czech Republic1
Germany2
Algeria1
France1
Malaysia1
Russia2
Turkey1
Ukraine42
United States5


Files in This Item:
File Description SizeFormatDownloads 
martsynkovskyi_1184.pdf3.09 MBAdobe PDF74Download


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.