Please use this identifier to cite or link to this item: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/45754
Title: 3-D моделювання та скінченно-елементний аналіз машинобудівних конструкцій у професійно-технічних навчальних закладах
Authors: Dehtiarov, Ivan Mykhailovych
Ханов, В.М.
Новік, В.О.
Keywords: 3-D моделювання
3-D моделирование
3-D modeling
моделювання
моделювання
modeling
Issue Year: 2016
Publisher: Сумський державний університет
Citation: Дегтярьов, І.М. 3-D моделювання та скінченно-елементний аналіз машинобудівних конструкцій у професійно-технічних навчальних закладах [Текст] / І.М. Дегтярьов, В.М. Ханов, В.О. Новік// Сучасні технології у промисловому виробництві: матеріали та програма ІV Всеукраїнської міжвузівської науково-технічної конференції, м. Суми, 19-22 квітня 2016 р.: у 2-х ч. / Редкол.: О.Г. Гусак, В.Г. Євтухов. - Суми: СумДУ, 2016. - Ч.1. - С. 25.
Abstract: У зв’язку з активним поширенням технологій 3D-моделювання у світі комп’ютерні програми стають все більш доступніші для користувачів. Кожна компанія, що випускає конкретний програмний продукт має на меті поширити своє програмне забезпечення серед якомога більшої кількості клієнтів різних категорій та соціальних груп, що передбачає їх заохочення новими програмними продуктами з доступним та зрозумілим інтерфейсом для кожного. Тому для ознайомлення та наглядного представлення простоти програмних продуктів 3D-моделювання та скінчено-елементного аналізу з російськомовним та англомовним інтерфейсом у рамках занять у гуртку технічної творчості учням сумського хіміко-технологічного центру професійно-технічної освіти був прочитаний курс, що включав основи теорії побудови 3D-моделей у програмному середовищі КОМПАС-3D, а також основи моделювання методом скінчених елементів у програмному середовищі ANSYS.
URI: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/45754
Type: Theses
Appears in Collections:Наукові видання (ТеСЕТ)

Views
Other26
Belarus1
Canada2
China2
Germany9
France5
United Kingdom4
Italy3
Netherlands5
Slovakia1
Ukraine6
United States13
Downloads
Other8
Belarus1
Germany3
France3
Morocco1
Ukraine6
United States4


Files in This Item:
File Description SizeFormatDownloads 
Dehtiarov_3_D_modeliuvannia.pdf419.66 kBAdobe PDF26Download


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.