Please use this identifier to cite or link to this item: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/48951
Title: Проблеми спеціального режиму оподаткування для аграріїв в контексті реформи адміністрування податку на додану вартість
Authors: Kotenko, Nataliia Viktorivna 
Ковальов, О.О.
Абрютін, В.О.
Keywords: оподаткування
налогообложение
taxing
податок на додану вартість
налог на добавленную стоимость
value added tax
Issue Year: 2016
Publisher: Сумський державний університет
Citation: Абрютін, В. О. Проблеми спеціального режиму оподаткування для аграріїв в контексті реформи адміністрування податку на додану вартість [Текст] / В. О. Абрютін, О. О. Ковальов, Н. В. Котенко // Економічні проблеми сталого розвитку : матеріали Міжнародної науково-практичної конференції імені проф. Балацького О.Ф., м. Суми, 11-12 травня 2016 р.: у 2-х т. / За заг. ред. О.В. Прокопенко. - Суми : СумДУ, 2016. - Т.2. - С. 16-18.
Abstract: За останні півтора року податкове законодавство зазнало суттєвих змін, які не оминули один з ключових бюджетоутворюючих податків, а саме податку на додану вартість (далі ПДВ). Згідного нових законодавчих положень принципово змінено порядок адміністрування ПДВ: мова йде про перехід від паперової системи адміністрування податку на систему електронного адміністрування. Також зазнав суттєвих змін спеціальний режим оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства. Оскільки діяльність пов’язана з даним режимом є доволі специфічною та потребує суттєвої підтримки з боку держави, доцільно розглянути механізм її оподаткування на даному етапі.
URI: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/48951
Type: Theses
Appears in Collections:Наукові видання (ННІ ФЕМ)

Views
Other7
Canada1
China1
Germany1
Finland1
France1
United Kingdom2
Italy1
Ukraine16
Downloads
Other5
Germany3
Ukraine18


Files in This Item:
File Description SizeFormatDownloads 
abriutin_taxes.pdf1.13 MBAdobe PDF26Download


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.