Please use this identifier to cite or link to this item: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/62391
Title: Дослідження закономірностей формування структури та експлуатаційних властивостей зносостійких композиційних матеріалів
Authors: Diadiura, Kostiantyn Oleksandrovych
Прийменко, Б.Ю.
Keywords: композиційні матеріали
композиционные материалы
composite materials
зносостійкість
износостойкость
wear resistance
Issue Year: 2017
Publisher: Сумський державний університет
Citation: Дядюра, К.О. Дослідження закономірностей формування структури та експлуатаційних властивостей зносостійких композиційних матеріалів [Текст] / К.О. Дядюра, Б.Ю. Прийменко // Сучасні технології у промисловому виробництві : матеріали науково-технічної конференції викладачів, співробітників, аспірантів і студентів фак-ту техн. систем та енергоефективних технологій, м. Суми, 18–21 квітня 2017р.: у 2-х ч. / Ред.кол.: О.Г. Гусак, В.Г. Євтухов. - Суми : СумДУ, 2017. - Ч.1. - С. 96.
Abstract: Важливим завданням для підвищення надійності деталей машин і механізмів є вибір і створення конструкційних матеріалів, що мають стабільно високі фізико-механічними властивості. Інтенсивне зношування деталей машин і механізмів, які традиційно виготовляються зі зносостійких сталей і чавунів, призводить до значних втрат матеріалів та енергетичних і економічних ресурсів. Тому проблема зміцнення таких деталей або розроблення більш зносостійких матеріалів для їх виготовлення є досить актуальною. Особливо актуальним це питання є для зносостійких композиційних матеріалів, оскільки в процесі тертя на робочих поверхнях виникають проміжні структури, що здійснюють суттєвий вплив на механізми зношування, а отже, і на експлуатаційну придатність матеріалів.
URI: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/62391
Type: Theses
Appears in Collections:Наукові видання (ТеСЕТ)

Views
Other5
Germany2
Ukraine2
Downloads
Other2
China1
Germany2
Finland1


Files in This Item:
File Description SizeFormatDownloads 
Dayduyra_doslidzhennay.pdf199.34 kBAdobe PDF6Download


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.