Please use this identifier to cite or link to this item: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/65076
Title: Врахування випадкової зміни параметрів системи "ротор - шпаринні ущільнення" на вібраційні характеристики відцентрового насоса
Authors: Бідненко, І.Г.
Savchenko, Yevhen Mykolaiovych
Keywords: відцентровий насос
центробежный насос
centrifugal pump
вібрація
вибрация
vibration
ротор
rotor
Issue Year: 2017
Publisher: Сумський державний університет
Citation: Бідненко, І.Г. Врахування випадкової зміни параметрів системи "ротор - шпаринні ущільнення" на вібраційні характеристики відцентрового насоса [Текст] / І.Г. Бідненко, Є.М. Савченко // Сучасні технології у промисловому виробництві : матеріали науково-технічної конференції викладачів, співробітників, аспірантів і студентів фак-ту техн. систем та енергоефективних технологій, м. Суми, 18–21 квітня 2017р.: у 2-х ч. / Ред.кол.: О.Г. Гусак, В.Г. Євтухов. - Суми : СумДУ, 2017. - Ч.1. - С. 161.
Abstract: Однією з основних причин порушення нормальної роботи відцентрових машин, зокрема, насосів та компресорів, є їх підвищена вібрація, головним джерелом якої є неврівноважений ротор, що обертається в підшипниках та так званих шпаринних ущільненнях. Ротор і ущільнення розглядаються при цьому як замкннена гідромеханічна система, в якій роль зв’язуючої ланки виконує перекачуване середовище, його інерційні і гідродинамічні характеристики.
URI: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/65076
Type: Theses
Appears in Collections:Наукові видання (ТеСЕТ)

Views
Other7
Germany1
Downloads
Other3
China2
Germany1


Files in This Item:
File Description SizeFormatDownloads 
Bidnenko_vrakhuvannia.pdf199.17 kBAdobe PDF6Download


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.