Please use this identifier to cite or link to this item: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/65584
Title: Структурні особливості початкової фази репаративного гістогенезу посмугованих мязів за умов впливу на організм хронічної гіперглікемії
Authors: Tkach, Hennadii Fedorovych
Sikora, Vitalii Zinoviiovych
Ртайл, Р.А.
Максимова, О.С.
Муравський, Д.В.
Keywords: щури
крысы
rats
посмуговані м’язи
поперечно-полосатые мышцы
striated muscles
гіперглікемія
гипергликемия
hyperglycemia
Issue Year: 2017
Publisher: Сумський державний університет
Citation: Структурні особливості початкової фази репаративного гістогенезу посмугованих мязів за умов впливу на організм хронічної гіперглікемії [Текст] / Р.А. Ртайл, Г.Ф. Ткач, В.З. Сікора [та ін.] // Перспективи розвитку медичної науки і освіти: збірник тез доповідей Всеукраїнської науково-методичної конференції, присвяченої 25-річчю Медичного інституту Сумського державного університету, м. Суми, 16-17 листопада 2017 р. – Суми: СумДУ, 2017. – С. 36.
Abstract: Вступ. Посмугований м'яз має чудову здатність до регенерації у відповідь на різні типи ушкоджень та хвороб, а регенерований в нормальних умовах м’яз повністю відповідає неушкодженому як в морфологічному, так і у функціональному аспектах. Поряд з цим морфологічні особливості та функціональні характеристики відновлення скелетних м’язів за умов впливу на організм різних шкідливих чинників до сьогодні лишаються не вивченими. Беручи до уваги негативний вплив хронічної гіперглікемії на функціонування та мітотичну активність міосателітоцитів, а також її роль у порушенні метаболічних процесів у скелетних м’язах метою нашою роботи стало вивчення мікроструктурних особливостей ранньої фази посттравматичного репаративного гістогенезу скелетних м’язів за умов впливу на організм хронічної гіперглікемії.
URI: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/65584
Type: Theses
Appears in Collections:Наукові видання (МІ)

Views
Other13
Germany1
Ukraine1
Downloads
Other2
China2
Germany1
Ukraine1


Files in This Item:
File Description SizeFormatDownloads 
Rtail_Tkach_hyperglycemia.pdf1.12 MBAdobe PDF6Download


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.