Please use this identifier to cite or link to this item: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/65606
Title: Характеристика змін рівня мікроелементного складу в стінці сечового міхура та сечі під час надходження суміші важких металів та в період редапатації
Authors: Sikora, Vladyslav Volodymyrovych 
Keywords: щури
крысы
rats
сечовий міхур
мочевой пузырь
urinary bladder
солі важких металів
соли тяжелых металлов
heavy metal salts
Issue Year: 2017
Publisher: Сумський державний університет
Citation: Сікора, В.В. Характеристика змін рівня мікроелементного складу в стінці сечового міхура та сечі під час надходження суміші важких металів та в період редапатації [Текст] / В.В. Сікора; наук. кер. А.М. Романюк // Перспективи розвитку медичної науки і освіти: збірник тез доповідей Всеукраїнської науково-методичної конференції, присвяченої 25-річчю Медичного інституту Сумського державного університету, м. Суми, 16-17 листопада 2017 р. – Суми: СумДУ, 2017. – С. 36-37.
Abstract: Вступ. За рахунок прогресування промислової урбанізації важливого значення набуло питання поширення небезпечних екзогенних полютантів у навколишньому середовищі. Не останнє місце в цьому списку посідають важкі метали (ВМ), які можуть легко потрапляти до організму, циркулювати в крові, частково виводитись та акумулюватись в органах. Накопичення екзогенних елементів в органах веде до дисбалансу на всіх рівнях його структурної організації. Тому метою даного дослідження стало визначення особливостей зміни мікроелементів у тканині сечового міхура (СМ) та їх концентрації у сечі методом атомно-адсорбційної спектрофотометрії за умов дії солей ВМ та після їх відміни.
URI: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/65606
Type: Theses
Appears in Collections:Наукові видання (МІ)

Views
Other6
Germany1
France1
Downloads
Other16
China3
Germany1
Ukraine2


Files in This Item:
File Description SizeFormatDownloads 
Sikora_kharakterystyka.pdf1.76 MBAdobe PDF22Download


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.