Перспективи запровадження кримінальної відповідальності за співучасть народних депутатів у неособистому голосуванні

No Thumbnail Available

Date

2020

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

Сумський державний університет
Theses

Date of Defense

Scientific Director

Speciality

Date of Presentation

Abstract

З моменту здобуття Україною незалежності на політичній арені нашої держави розпочався процес змагання за домінування в парламенті для забезпечення максимального представництва в ньому. Мінусом цього процесу є зменшення значущості суспільнонеобхідних проблем у боротьбі за здобуття політичних переваг та лобіювання інтересів різноманітних зацікавлених осіб, яке призводить до вагомого зниження якості законотворчої роботи. Як наслідок, у практиці українського парламентаризму виникло одне з найбільш ганебних явищ, яке є серйозною перепоною на шляху до ефективної реалізації принципу представництва, – явище неособистого голосування народних депутатів України на засіданнях Верховної Ради України.

Keywords

кримінальна відповідальність, уголовная ответственность, criminal liability, неособисте голосування, неличное голосование, impersonal voting

Citation

Хуторянець, Ж.В. Перспективи запровадження кримінальної відповідальності за співучасть народних депутатів у неособистому голосуванні [Текст] / Ж.В. Хуторянець, В.В. Пахомов // Реформування правової системи в контексті євроінтеграційних процесів: матеріали ІV Міжнародної науково-практичної конференції: у 2-х ч. (м. Суми, 21–22 травня 2020 року) / редкол.: А.М. Куліш, О.М. Рєзнік. – Суми: Сумський державний університет, 2020. – Ч.2 – С. 281-284.

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By