Please use this identifier to cite or link to this item: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/21030
Or use following links to share this resource in social networks: Recommend this item
Title Застосування асимптотичного методу для параметричної ідентифікції нелінійних коливальних систем
Authors Puzko, Ihor Danylovych
ORCID
Keywords коливальні системи
колебательные системы
oscillatory system
Type Conference Papers
Date of Issue 2008
URI http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/21030
Publisher Вид-во СумДУ
License
Citation Пузько, І.Д. Застосування асимптотичного методу для параметричної ідентифікції нелінійних коливальних систем [Текст] / І.Д. Пузько // Інформатика, математика, механіка : ІІІ Міжвузівська науково-технічна конференція викладачів, співробітників і студентів, 14-19 квітня 2008 р. — Суми : СумДУ, 2008. — С. 194-196.
Abstract В роботі описані приклади застосування асимптотичного методу для параметричної ідентифікції нелінійних коливальних систем. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/21030
Appears in Collections: Наукові видання (ЕлІТ)

Views

Canada Canada
1
China China
1
Germany Germany
190
Greece Greece
28941
India India
1
Iran Iran
1
Ireland Ireland
163991
Italy Italy
3970024
Lithuania Lithuania
1
Netherlands Netherlands
7238
Pakistan Pakistan
1
Russia Russia
13
Serbia Serbia
1
Sweden Sweden
1
Turkey Turkey
3
Ukraine Ukraine
1075578
United Kingdom United Kingdom
545024
United States United States
2149001
Unknown Country Unknown Country
36

Downloads

China China
1
Germany Germany
191
Ireland Ireland
1
Lithuania Lithuania
1
Ukraine Ukraine
2154
United Kingdom United Kingdom
1
United States United States
7940047
Unknown Country Unknown Country
100

Files

File Size Format Downloads
137.pdf 343,44 kB Adobe PDF 7942496

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.