Please use this identifier to cite or link to this item: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/34604
Or use following links to share this resource in social networks: Recommend this item
Title Числівникові морфеми у денумеральних утвореннях англійської мови
Authors Куценко, Є.О.
Shumenko, Olha Anatoliivna  
Keywords морфема
morpheme
денумератив
деквантифікація
десемантизація
числительное
деквантификация
десемантизация
numeral
denumeral
dequantification
desemantization
Type Conference Papers
Date of Issue 2014
URI http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/34604
Publisher Сумський державний університет
License
Citation Куценко, Є.О. Числівникові морфеми у денумеральних утвореннях англійської мови [Текст] / Є.О. Куценко, О.А. Шуменко // Соціально-гуманітарні аспекти розвитку сучасного суспільства : матеріали всеукраїнської наукової конференції викладачів, аспірантів, співробітників та студентів, м. Суми, 21-22 квітня 2014 р. / Відп. за вип. О.М. Сушкова. — Суми : СумДУ, 2014. — С. 24-26.
Abstract Мова є знаковою системою, яка слугує для задоволення потреб людини під час комунікативного акту. З плином часу слова переосмислюються та набувають нових значень. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/34604
Appears in Collections: Наукові видання (ІФСК)

Views

Canada Canada
1
China China
1
Germany Germany
5
Netherlands Netherlands
1
Russia Russia
11
Spain Spain
1
Turkey Turkey
2
Ukraine Ukraine
7
United States United States
13
Unknown Country Unknown Country
66

Downloads

China China
4
Germany Germany
2
Ukraine Ukraine
2
United States United States
2
Unknown Country Unknown Country
86

Files

File Size Format Downloads
Kutsenko_Shumenko.pdf 192,42 kB Adobe PDF 96

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.