Please use this identifier to cite or link to this item: https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/79437
Or use following links to share this resource in social networks: Recommend this item
Title Аналіз ефективності діяльності машинобудівних підприємств та напрями її підвищення (на прикладі АТ «Сумське МНВО-Інжиніринг»)
Authors Власенко, К.А.
Keywords ефективність
эффективность
efficiency
підвищення ефективності
повышение эффективности
increase efficiency
машинобудівне підприємство
машиностроительное предприятие
machine-building enterprise
Type Bachelous Paper
Date of Issue 2020
URI https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/79437
Publisher Сумський державний університет
License Copyright not evaluated
Citation Власенко, К.А. Аналіз ефективності діяльності машинобудівних підприємств та напрями її підвищення (на прикладі АТ «Сумське МНВО-Інжиніринг») [Текст]: робота на здобуття кваліфікаційного ступеня бакалавра; спец.: 051 - Економіка / К.А. Власенко; наук. керівник О.І. Карінцева. - Суми: СумДУ, 2020. - 57 с.
Abstract У першому розділі були розкриті теоретичні основи ефективності діяльності підприємств, а саме, розглянуто різні теоретичні і практичні підходи до визначення категорії «економічна ефективність», наведенні різновиди ефективності та фактори впливу на економічну ефективність підприємства,розглянуто методологічні основи забезпечення ефективності діяльності підприємств та визначено основні їх елементи. А також було проаналізовано рівень ефективності господарської діяльності машинобудівних підприємств. У другому розділі було наведено загальну характеристику господарської діяльності підприємства АТ «Сумське МНВО-Інжиніринг», його спеціалізація та зовнішньоекономічна діяльність. Проаналізовано основні економічні та фінансові результати діяльності та представлено динаміку їх зміни за 2017-2018 рр. У третьому розділі був сформований стратегічний план підвищення ефективності та результативності діяльності підприємства АТ «Сумське МНВО-Інжиніринг», досліджене зовнішнє й внутрішнє середовища підприємства та наведені та обґрунтовані напрями підвищення ефективності господарської діяльності підприємства.
Appears in Collections: Кваліфікаційні випускні роботи здобувачів вищої освіти (ННІ ФЕМ)

Views

Ukraine Ukraine
33

Downloads

Ukraine Ukraine
32

Files

File Size Format Downloads
Vlasenkо _ Bachelous paper_paper.pdf 713,75 kB Microsoft Word XML 32

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.