Вплив авто-СРАР терапії на параметри дихальних розладів під час сну у хворих на бронхіальну астму у поєднанні з синдромом обструктивного апное-гіпопное сну

No Thumbnail Available

Date

2017

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

Сумський державний університет
Theses

Date of Defense

Scientific Director

Speciality

Date of Presentation

Abstract

Мета дослідження – дослідити вплив авто-CPAP терапії на параметри дихальних розладів під час сну у хворих на бронхіальну астму (БА) у поєднанні з синдромом обструктивного апное-гіпопное сну (СОАГС).

Keywords

дихальні розлади, дыхательные расстройства, respiratory disorders, бронхіальна астма, бронхиальная астма, bronchial asthma, розлади сну, расстройства сна, sleep disorders

Citation

Карлова, А.С. Вплив авто-СРАР терапії на параметри дихальних розладів під час сну у хворих на бронхіальну астму у поєднанні з синдромом обструктивного апное-гіпопное сну [Текст] / А.С. Карлова // Актуальні питання теоретичної та клінічної медицини : збірник тез доповідей V Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених, м. Суми, 20-21 квітня 2017 р. / Відп. за вип. М.В. Погорєлов. – Суми : СумДУ, 2017. – С. 235.

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By