Please use this identifier to cite or link to this item: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/66508
Title: H-Point standard addition method для визначення суміші харчових барвників жовтого "Захід сонця" (Е110) та тартразину (Е102)
Authors: Волобой, А.О.
Сидорова, Л.П.
Keywords: штучні харчові барвники
тартразин
вміст барвників
искусственные пищевые красители
содержание красителей
artificial food colors
tartrazine
dye content
Issue Year: 2017
Publisher: Сумський державний університет
Citation: Волобой, А.О. H-Point standard addition method для визначення суміші харчових барвників жовтого "Захід сонця" (Е110) та тартразину (Е102) [Текст] / А.О. Волобой, Л.П. Сидорова // Освіта, наука та виробництво: розвиток і перспективи: матеріали ІІ Всеукраїнської науково-методичної конференції, м. Шостка, 20 квітня 2017 р. - Суми: СумДУ, 2017. - С. 9.
Abstract: В даній роботі для визначення вмісту барвників Е110 та Е102 в суміші без попереднього розподілу використовували метод H-point standard addition method (HPSAM). Визначення за його допомогою полягає у вимірювані оптичної густини суміші барвників, при якому концентрація одного компоненту є сталою, а іншого змінюється. H-point standard addition method є модифікацією стандартного методу добавок, що перетворює невиправні помилки, які виникають в результаті наявності заважаючого компонента при визначенні аналізованої речовини, в постійні систематичні похибки. Потім ця похибка може бути оцінена та усунена. Цей метод був створений для дослідження двох спектрів аналізованих речовин, які сильно перекриваються, і дозволив одразу виправити як пропорційні, так і постійні помилки, отриманого зразка [2].
URI: http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/66508
Type: Theses
Appears in Collections:Наукові видання (ШІ)

Views
Other18
Germany3
France4
United Kingdom1
Netherlands1
Russia1
Ukraine1
United States41
Downloads
Other4
China1
Germany1
Ukraine1


Files in This Item:
File Description SizeFormatDownloads 
Volobai.pdf431.08 kBAdobe PDF7Download


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.