Please use this identifier to cite or link to this item: https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/91145
Or use following links to share this resource in social networks: Recommend this item
Title Підвищення ефективності та надійності роботи системи електропостачання споживачів в зоні підстанції 35/10 кВ «Овсюки»
Authors Мішенко, С.О.
Keywords трансформаторна підстанція
трансформаторная подстанция
transformer substation
лінія електропередачі
линия электропередачи
power line
напруга
напряжение
voltage
Type Masters thesis
Date of Issue 2023
URI https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/91145
Publisher Сумський державний університет
License Copyright not evaluated
Citation Мішенко С. О. Підвищення ефективності та надійності роботи системи електропостачання споживачів в зоні підстанції 35/10 кВ «Овсюки» : робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 141 - електроенергетика, електротехніка та електромеханіка / наук. кер. І. Л. Лебединський. Суми : Сумський державний університет, 2023. 96 с.
Abstract В магістерській роботі розглядаються питання підвищення ефективності та надійності системи електропостачання споживачів в зоні підстанції 35/10кВ "Овсюки" Полтавської області за рахунок модернізації комплектних розподільних пристроїв 10 кВ. Проаналізована зона електропостачання, проведено розрахунок струмів короткого замикання, вибрано відповідні трансформатори струму та напруги, вимикачі, обмежувачі перенапруги. Приведено основні принципи виконання релейного захисту елементів, вимоги до пристроїв та їх будова. Обґрунтовано та вибрано елементи релейного захисту підстанції 35/10 кВ, релейний захист ліній, РЗ силового трансформатора. Приведено характеристику пристрою РЗ SIEMENS 7SJ600. Проаналізовано вибір варіанту реконструкції " підстанції Овсюки " на основі модернізації комплектних розподільних пристроїв який виконаний з урахуванням вимог до надійності електропостачання та якості електроенергії. Проведено техніко-економічне обґрунтування застосування мікропроцесорного захисту та його впровадження на підстанції, обслуговування та амортизацію електрообладнання підстанції. Розглянуто питання охорони праці, визначені основні параметри при оцінці пожежної безпеки на об’єктах господарської діяльності при надзвичайних ситуаціях.
Appears in Collections: Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти (ЕлІТ)

Views

France France
1
Ireland Ireland
7
Ukraine Ukraine
3
United States United States
1

Downloads

United States United States
1

Files

File Size Format Downloads
Mishenko_mag_rob.pdf 4,98 MB Adobe PDF 1

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.